מעצב / מתכננת

משרדי החברה או חלל מסחרי
במחשבה על פרודוקטיביות העובדים, אבל
הקירות עדיין לבנים, משעממים וחסרי חיים?
חדר כושר או סטודיו
והחלום שלך זה שהלקוחות יכנסו לשם בכיף,
עם חיוך, בהתרגשות מהעיצוב של המקום
ורק ירצו לשתף את זה בסושיאל מדיה?
חנויות בקניון או במתחם קניות
אבל הסביבה נראית מסחרית, משעממת ובלתי זמינה?
משרדי החברה או חלל מסחרי
במחשבה על פרודוקטיביות העובדים, אבל
הקירות עדיין לבנים, משעממים וחסרי חיים?
חדר כושר או סטודיו
והחלום שלך זה שהלקוחות יכנסו לשם בכיף,
עם חיוך, בהתרגשות מהעיצוב של המקום
ורק ירצו לשתף את זה בסושיאל מדיה?
חנויות בקניון או במתחם קניות
אבל הסביבה נראית מסחרית, משעממת ובלתי זמינה?

בחיפוש אחר הפיתרון היצירתי, האחר והלא-גנרי שכולם עושים,
כדי לבלוט ולהבליט את הלקוח שלך מכל המתחרים שלו?

הלקוחות שלך רוצים שינויים בעיצוב המשרד / הסטודיו וריענון של הקירות
אבל אין הרבה תקציב לשינוי דרמטי?

רוצה להקפיץ את האווירה עם עיצוב ייחודי, עשיר, תלת מימדי ובועט
כדי שהלקוחות ינהרו אל תוך המקום ורק ירצו לצלם אותו כל הזמן לרשתות החברתיות?

יש לך קיר כוח בפרויקט מסחרי שברצונך לתכנן ולמתג,
אבל עולות לך המון שאלות כמו – אילו פתרונות ויזואליים יכולים להתבצע?
מה האפשרויות? איך נכון יהיה לתכנן ולהתקין?

מזמין אותך לפגישת ייעוץ

אנחנו והלקוחות שלך,
שבה נבין איך אנחנו מייצרים עבורים קירות
ייחודיים ובלתי נשכחים,
שכל לקוח ייכנס לחלל בתחושת ״וואו״
וכל זה, בהאתמה אישית לצרכים ובתקציב 
מדויק

השאלה הכי חשובה:

למה לך כמעצב/ת פנים כדאי לעבוד
עם מעצב קירות ואמן גרפי?

(ואפילו באופן קבוע)

עיצוב/יצור ושילוב אובייקטים תלת מימדיים במרחב

יצוב ייחודי של גרפיקה אשר מתורגמת ליצור אובייקטים במרחב, הבלטות למיניהם, חיתוך צורני מח"ג כמו פרספקס, עץ, מתכת ועוד. כמו כן עיצוב מחיצות, משרביות או גופים תלויים מהתקרה ויציאה מהקופסא בחשיבה עיצובית. הבנה שאפשר לעצב בתלת מימד לאו דווקא רק גרפיקה על הקיר.

התאמה אישית

שיתוף פעולה עם מעצב קיר גרפי וצייר קיר מאפשר התאמה אישית של החלל. הם יכולים ליצור עיצובים מותאמים אישית להעדפות הלקוח, תוך שילוב נושאים, צבעים, דפוסים ספציפיים, או אפילו לשלב את הסיפורים והחוויות האישיים של הלקוח ביצירה. רמה זו של התאמה אישית מוסיפה מגע מובהק ועוזרת ליצור חלל מיוחד במינו.

יצירת אווירה

ציורי קיר ועיצובי קירות גרפיים יכולים למלא תפקיד מכריע ביצירת האווירה הרצויים בתוך חלל פנימי. בין אם זו סביבה שלווה, סביבה תוססת ואנרגטית, או אווירה מתוחכמת ואלגנטית, עבודה עם צייר קיר יכולה לעזור להשיג את מצב הרוח הרצוי ולעורר רגשות ספציפיים באמצעות יצירות האמנות שלהם.

מיתוג וזהות

עבור חללים מסחריים, שיתוף פעולה עם מעצב קיר גרפי וצייר קיר יכול להיות מכריע בפיתוח מיתוג וזהות ייחודיים. ציורי קיר ועיצובים גרפיים יכולים לשלב לוגו, ערכים או נרטיבים של החברה, לעזור לעסקים ליצור חוויה בלתי נשכחת וסוחפת עבור הלקוחות שלהם. שיתוף פעולה זה יכול להעביר ביעילות את המסר של המותג, לחזק את זהותו ולהשאיר רושם מתמשך.

שילוב חלק עם עיצוב פנים

בעבודה משותפת, מעצב פנים ומעצב קירות גרפי/צייר קיר יכולים להבטיח שיצירת האמנות תשתלב בצורה חלקה עם תפיסת עיצוב הפנים הכוללת. הם יכולים לשתף פעולה כדי לבחור צבעים, חומרים, טקסטורות וסגנונות המתאימים לריהוט, תאורה, ריצוף ואלמנטים עיצוביים אחרים, וכתוצאה מכך חלל מגובש ומאוחד. על ידי שיתוף פעולה עם מעצב קיר גרפי וצייר קיר, מעצב פנים יכול לנצל את הכישורים האמנותיים, היצירתיות והידע המיוחד שלו כדי לשנות חללים, להוסיף אלמנטים ויזואליים ייחודיים וליצור סביבות מרתקות שחורגות מטיפולי קיר קונבנציונליים.

שיפור האסתטיקה

מעצבי קירות גרפיים וציורי קיר מתמחים ביצירת יצירות אמנות בולטות וייחודיות שיכולות לשפר משמעותית את האסתטיקה הכללית של חלל פנים. על ידי עבודה משותפת, מעצב פנים יכול למנף את המומחיות שלו כדי להפוך קירות פשוטים לנקודות מוקד שובות לב המשלימות את ערכת העיצוב הכוללת.

איך זה עובד?

לפני הפגישה

אם יש פרויקט קיים – יש צורך להכין את כל המידות, מ"ר, חתכים, פלטת צבעים אם יש, איזורים שהייתם רוצים לטפל בהם מבחינה עיצובית.
ממליץ להכין גם שאלות שהייתם רוצים לשאול אותי מבחינה מקצועית, חומרי גלם שאפשר לשלב ותהליכים.

במהלך הפגישה

"בפגישה אתן לך ידע נרחב והסתכלות דו-מימדית שתעבוד בהלימה לפרויקט האדריכלי והתכנוני שכולו תלת מימדי. נדבר על שלל פתרונות עיצוביים לחללים השונים ובפרט לקירות, ונתאים את החזון העיצובי שלך אל הפרויקט

נבין איך כדאי לגשת לפרויקט, מה מתוך החזון והויז'ן שלך ושל הלקוחות הינו בר ביצוע ובאילו דרכים מעניינות אפשר יהיה לבצע.
נדון בפגישה על הקונספט העיצובי, אפשרויות ביצוע ותקציב, וצרכים של הלקוח שלך.

לאחר הפגישה

אעביר לך הצעת מחיר מפורטת, בעלת 3 רמות מחיר לבחירתך, אשר תתאים לכל הצרכים שהעלית ולחזון העיצובי.
לשיקולך האם להמשיך יחד איתי את הפרויקט או להמשיך באופן עצמאי על פי הטיפים, ההכוונה המקצועית והידע שקיבלת בפגישה עצמה.

בסוף הפגישה תהיה לך ההבנה על איך ניתן לשלב גרפיקה ותלת מימד ביחד בפרויקט שלך כדי שניצור קיר מדהים ובלתי נשכח!

פגישת הייעוץ מדויקת לך אם...

ולמי עוד?

פרטים טכניים

משך הפגישה

שעה שבה אנו מכירים ודנים על פרויקט קיים/עתידי ואיך אנו עושים שת״פ יחד

עלות הפגישה

את הפגישה אני מציע ללא עלות, בסופה אגיש לכם הצעת מחיר מלאה לפרויקט קיים במידה ויש או לשת״פ המשכי יחד

מיקום הפגישה

בשטח עצמו ויחד עם הלקוח כדי שנראה ונלטף את הקירות

לאחר הפגישה, תוכלו לבחור האם להתקדם באופן עצמאי
או לקבל הצעת מחיר ולהתקדם יחד איתי

מצפה לדבר, להכיר ולקבוע לנו את הפגישה שתשנה את חווית הפרויקטים שלך!

כל מה שצריך הוא למלא את הטופס כאן, ואצור איתך קשר באופן אישי תוך 48 שעות!

תשובות לשאלות שאולי עלו גם לך...

בתור מעצב/ת מתחילה בתחום הידע שיעבור לך בפגישה קריטי בשבילך, להבין איך את מתמחרת נכון הכל, כולל השירות שלי, עיצוב גרפי ובמיוחד הידע יתן לך הבנה איך לתכנן מהן האפשרויות. 

יש אפשרות לצייר על כל חומר גלם ולתכנן עליו גרפיקות וציורים, למשל צביעה או ציור מראש על ארונות, לפני התקנה של הנגר. 

אם יש לי לקוח קיים שרוצה שדרוג חיפוי קיר קיים, קיר בטון, או עץ, מה ניתן לעשות? 

לצייר ציור חדש על גביי החיפוי, היתרון – לא צריך להתעסק עם פירוק והרכבה ועלויות נוספות.

כל מעצב/ת בשלב מסויים יצטרך שירותי גרפיקה איורים דיגיטליים/ציורי קירות בין אם למסחר ומשרדים, מדובר על ייצור לוגו תלת מימד,מדבקות שונות לויטרינות וחיפויים, טפטים, שילוט הכוונה ברחבי המשרד, ובמילים במקצועיות – תקשורת חזותית במרחב. לכן הידע ושת"פ קבועים מעצב גרפי ומאייר דיגיטלי חשוב ביותר, ואי אפשר להתקדם ללא ההשלמה מצידו לטובת הפרויקט ודרישות הלקוח.

קודם כל אנחנו חולקים תשוקה משותפת ביחד! איתי את/ה מעצב/ת מועדפת, היחס הוא אישי, החשיבה היא משותפת, האינטרס הוא משותף ויש מעורבות מוחלטת בפרויקט, איכפתיות ואינטרס שיצא הכי מדהים ויפה! בניגוד לחברות שמקבלות מלא פניות ממעצבים שיטפלו להם בגרפיקות (הלא מותאמות אישית). 

גם המשרדים המובילים לגרפיקה, אין להם אמן או מישהו שהם סומכים עליו לבצע בשטח בצורה אותנטית וידנית את האיור על הקירות, תמיד מנסים להביא אמן רנדומלי עם מחירים רנדומליים שהם לא בטוח מכירים או קיבלו המלצה עליו ואת צורת העבודה שלו ובמיוחד לא את התוצאה שהוא מביא ללקוח קצה! 

לגביי הסעיף האחרון אני בספק אם הוא מתאים פה (אולי לשמור את המידע הזה לפגישת ייעוץ).

בוודאי,

הפגישה אינה מחייבת וגם תקבלו כלים וידע נרחב על איך כדאי לכם להמשיך.

בהצעת המחיר שתקבלו ממני לאחר הפגישה, תקבלו כמה אפשרויות שונות ובמדרגי מחיר שונים כך שזה יתאים בצורה הטובה ביותר גם לתקציב הפרויקט עצמו.

בתור מעצב/ת פנים חסר לך כנראה הידע בעיצוב גרפי ומה ואיך להתאים לקירות בכל פרויקט.

מתאמים מראש מקום נוח וקרוב כמו בית קפה/פגישה במשרד )אם לא רחוק(או אלטרנטיבה לפגישת זום אשר דנים על הכל, חוסכים זמן יקר לשני הצדדים. 

מושקע זמן יקר, הידע והניסיון של שנים שמועבר לך בתור מעצב, בדיוק כמו שאת/ה בתור מעצב/ת משקיע זמן בלקוחות שלך לספק להם אוזן קשבת ופתרון בעיות.

כמו סעיף 2 – ניתן להתאים אלטרנטיבות חלופיות, כמו כן הצעה תלת אלטרנטיבית ללקוח ולתקציב הפרויקט. לדוגמא: עיצוב25% מהקיר 50%, מהקיר, 100% מהקיר. פריסה וחלוקה נכונה לצורכי הפרויקט. 

לחלופין לבחור את העיצוב המרכזי החשוב ביותר ולטפל בו ולאחר תקופה לחזור ולהמשיך את העיצוב בשאר הקירות.

בתהליך הסקיצות אנו מבצעים תיאום ציפיות והמחשה במחשב לפני ביצוע ואישור סופי של הלקוח/מעצב. אישורי פלטת צבעים, גדלים ומפרט של מ"ר ומיקום של כל אלמנט ביחס לקיר, ח"ג והיכן מתקינים אותו. ברגע שאנו מתחילים לעבוד יחד, התשלומים מחולקים ל 2 – 50%מקדמה לטובת ביצוע מחקר, מוד בורד,איסוף רפרנסים, פלטת צבעים והתאמתם, המחשה במחשב, איור דיגיטלי וכ'ו. לאחר אישור וביצוע הסקיצות הנבחרות בשטח, סיום העבודה/ציור – שאר 50% התשלום. הסופי. אם לקוח מבטל לאחר התחלת העבודה של שלב המחקר וסקיצות – אין החזר כספי.

לאחר הפגישה יפלו לך הרבה אסימונים לגבי אפשרויות עיצוב בפרויקט הנוכחי/עתידי וכך תוכל/י להחליט אם להיעזר בשירות שלי ולעבוד יחד או להמשיך לבד בהתאם לצרכי הפרויקט.

אפשר להתקדם בהחלט בכל הקשור לאיור דיגיטלי, הכנת קבצים לדפוס, חיתוך צורני/לייזר, סקיצות, המחשות ע"ג הקירות/ח"ג, ביצוע ציור אמיתי על הקירות השונים/חיפויים וכ'ו. 

עוד שירות מאוד מיוחד שנכנס בחודשים האחרונים – סקיצות מהירות וראשוניות בעזרת AI כך שהאפשרויות הם נצחיות ומיוחדות מאוד! ובכך חוסך מלא זמן יקר וכסף!! עם אפשרויות מפתיעות ומרגשות!

בד"כ אני נותן הצעה תלת אלטרנטיבית כך שללקוח יש 3 אפשרויות לבחור כמה היה רוצה להשקיע בפרויקט. ללקוח מגיע סבב תיקונים 1 כשמדובר על ציור קיר אותנטי בשטח ע"ג הקיר. מדובר על תיקון נקודתי, כמו שינו גוון, קו שלא יצא טוב או פרופורציות, אלו תיקונים ספציפיים לעיצוב/הקיים וזה שהוחלט. במידה ויוחלט למחוק ולהתחיל חדש – יחשב כפרויקט חדש והתשלום בהתאם.

במקרה ומעצב פנים ירצה לקבוע מעבר לפגישת היכרות 1 – הפגישות הבאות יהיו בתשלום.

בטח שכן! בפגישה מהסוג הזה, כאשר אין עדיין פרויקט, נקיים פגישה בה אחלוק ואתן לך ידע מהעולם שלי, עיצוב קירות ומה אפשר לייצר ולחשוב לקונספט הבא שלך.
אם הפרויקט עוד לא נסגר / בתהליכי סגירה סופיים – נחשוב יחד בפגישה מראש על איך אפשר לייצר את הקונספט לפרויקט ולתכנן אותו מלכתחילה עם עיצוב ייחודי לכל הקירות ומיתוג מסחרי מנצח.

נעים להכיר

אני אלעד זבולון, מעצב קירות גרפיים/ממתג אדריכלי ואמן גרפי.
עם תואר בעיצוב גרפי, הכשרה בתור אנימטור, אמן ומאייר.
עם ניסיון של 6 שנים בעיצוב קירות מעל 1000 מ"ר של צבע שנשפך, הותז וגרפיקה שעוצבה, במשרדים/חללים/מתחמים בעיצוב פנים וחוץ!
עם שליטה מוחלטת בתוכנות עיצוב של ADOBE ועם ידע לבצע מניפולציה לסקיצות דרך AI. הרבה פעמים אחרי שפוגשים אותי, לקוחות/מעצבים מבינים את היחס והחיבור האישי שאני יוצר שזה ערך הכי חשוב בביצוע פרויקטים. ובנוסף התועלות שהם יכולים לקבל מהשירות שלי בניגוד לחברות הגרפיקה/דפוס הרגילים.
מאז שאני ילד אני עוסק ביצירה, אמנות ועיצוב, נושם ספריי צבע, צבעים וצורות במרחב, רואה וחווה את העולם שונה מאחרים, עם דמיון של ילד בתוך עולם של מבוגרים ,משולב עם דמויות וקומיקס אוהב ללכלך את הידיים, בצבעים, חומרים ואהבה ליצירה.
מאוהב בכישרון והיכולות שלי בעבודה והמיוחד להשפיע לטובה עם רגשות והתפעלות של לקוחות והעסקים שאני משנה להם את חווית העולם, הסביבה והחיים.
אם התחברת אליי והרגשת שאנחנו חושבים אותו דבר ובא לך להיות המעצב שמפיק תוצאות שונות, אני מזמין אותך להשאיר לי פרטים בטופס שנכיר ונבין איך אנחנו משתפים פעולה ביחד בפרויקטים עתידיים.
אם גם את מרגישה בתור מעצבת שאת רוצה להוציא לפועל תוצאות ועיצובים שונים ומבריקים ברעיונות שלהם, השאירי לי פרטים בטופס ונוכל להתקדם לפגישת היכרות/ שת"פ.
אם גם לך יש תחושה שאין לך זמן ויש לך ניסיון לא טוב עם מעצבים גרפיים ובמיוחד בעיצוב קירות, אני במרחק קליק מלדבר איתך ולקבוע פגישת היכרות.